Datum: 25.10.2009

Vložil: Aleš

Titulek: Re: CD - Léta letí

Dobrý den,
podobný "dopis" jsem v poslední době dostal vícekrát, dokonce mám dojem, že od Vás jsem dostal zprávu i na mail...Souhlasím s Vámi, že Valérie v podstatě zůstává v povědomí už jen svým skalním příznivcům a kamarádům...Příští rok v březnu to bude už 5 let co zemřela...Já jsem poslední roky shromáždil v podstatě kompletní sbírku jejich natočených snímků a občas se stále objevují další perličky skryté v archivech.Rád bych samozřejmě podpořil zájem lidí, kteří i dnes se zajímají o její písničky, ale je tady jeden problém - autorská práva. Snímky, které vám rozhlas,televize,Suopraphon ap. poskytnout, jsou podmíněny použitím výhradně pro soukromé účely a já svojí koupí se zavazuji k tomu, že je nabudu dál šířit...Co se týká CD Valérie Léta letí z roku 2001 z vyd. p. Rychtaříka, je opravdu beznadějně vyprodané a naděje na reedici není, myslím i proto, že p. Rychtařík zemřel a firma v podstatě nic nevydává a nevím, zda ještě vůbec funguje. Ostatní vydavatelé nemají práva na písně vydané na tomto album, protože Supraphon tehdy v roce 2001 je prodal právě p.Rychtaříkovi. Mám doma k dispozici toto album už jen na magnetofonové kazetě(originály), vyšlo to tehdy jak na CD, tak i na MC. Máte-li zájem aspoň o to, můžu poslat. Takže se ozvěte.
S pozdravem Aleš Korábek.

Přidat nový příspěvek